KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12177303
nr 1217 7303
Ingegerd Beskow
(1887-1978), Sverige
Akvarell, Kust. Signerad. 24x34
Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:27:59
13/11 12:06:23